Про акцизний податок

 

БРОНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ

шістдесят шостої сесії                       шостого скликання

 

 від  26 січня  2014  року                                                                                  № 346

 

Про акцизний податок

 

            Відповідно до  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», внесених змін до Податкового Кодексу України Законом України від 28 грудня 2014 року №71-УІІІ «Про внесення змін до Податкового Кодексу України  та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи»  в частині адміністрування акцизного податку, сільська  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Встановити на 2015 рік на території сільської ради акцизний податок  для суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі, які реалізують підакцизні товари.  

 

         2. Затвердити Положення про  податок на підакцизні товари (додається).

 

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, бюджету та фінансів (Михайлова М.В.).

Сільський голова                                            Л.П. Василець

 

Додаток

Затверджено рішенням сілсьької ради

від 26.01.2015 №346

 

ПОЛОЖЕННЯ

про податок на підакцизні товари

 

1. Підакцизні товари

1.1. До підакцизних товарів належать:                                                                                           спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво;                                   тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну;                                            нафтопродукти, скраплений газ;                                                                                              автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли.

 2. Платники податку

2.1. Платниками акцизного податку є суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі, які реалізують підакцизні товари згідно підпункту 1.1 пункту 1 даного Положення на території сільської ради.

3. База оподаткування

3.1. Базою оподаткування є підакцизні товари відповідно до підпункту 1.1 пункту 1 даного положення, які реалізуються суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі на території сільської ради.

4. Ставки податку

4.1. Ставки податку встановлюються відповідно до пп. 215.3.10  ст. 215 Податкового кодексу України і становлять 5% з ПДВ від вартості реалізованих підакцизних товарів.

5. Податковий період

5.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

6. Порядок обчислення суми податку

6.1. Обчислення суми податку з реалізації підакцизних товарів здійснює Березнівське відділення Костопільської ОДПІ.

7. Порядок сплати податку

7.1. Податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного Кодексу України.

8. Строки сплати податку

8.1. Акцизний податок сплачується щомісячно до 10 числа наступного місяця, що йде за звітним.                                                                                                                                                 

Секретар сільської ради                                                                                     С.В.Миронець